notariustkachenkoЯ, приватний нотаріус Київського міського нотаріального округу, Ткаченко Вікторія, рада вітати Вас на своєму сайті.

Трохи про себе.

Освіта. У 2008 році закінчила Національну юридичну академію України імені Ярослава Мудрого в місті Харкові.

Досвід роботи. З 2004 року працювала юристом в ТОВ «Академія права».

З 2008 по 2009 рік пройшла нотаріальне стажування у провідного нотаріуса Київського міського нотаріального округу, після чого успішно склала кваліфікаційний іспит та отримала свідоцтво на право займатися нотаріальною діяльністю.

З 2009 року і по сьогоднішній час практикуючий приватний нотаріус в місті Києві.

 

З повагою, Ваш нотаріус Ткаченко Вікторія.

Моі сертифікати

Про сайт

Сайт unotariusa.com.ua — цє приватний блог київського нотариуса Ткаченко Вікторії Леонідовни, який не варто розцінювати як індивідуальну рекламу одного нотаріуса а також як засіб масової інформації у широкому розумінні цього поняття. Блог створениий з метою підвищення довіри до нотаріусів, сприяння юридичній обізнанності громадян та утвердження в суспільстві віри у закон і справедливість.

Основна мета блогу — інформування фізичних та юридичних осіб про сутності і призначення нотаріату, а також про послуги та праврву допомогу, на які можна розраховувати, звертаючись до нотаріусів.

Блог може містити матеріали, що сприяють підвищенню авторитету і престижу професії нотаріуса, позитивної громадської думки про нотаріат, але принципово не виступає у ролі площадки для розміщення будь-якої реклами.

Автор блогу запрошує колег по юридичній професії надавати матеріали для публікацій, якщо вони написані в дусі поваги і доброзичливого співробітництва, мають інформаційну цінність та підтримують професійну гідність і авторитет нотаріату України.