Зателефонуйте, будь ласка, (093) 417-86-92 або (050)-290-48-18 для узгодження переліку необхідних документів та часу Вашої зустрічі.

Якщо Ви втратили документ чи він фізично зносився Ви можете отримати дублікат цього документа.

Дублікат нотаріальних документів – це другий екземпляр. Дублікат має таку ж юридичну силу, як і сам документ. В дублікаті повністю відновлено текст оригіналу документа.

Видача дублікатів документів стосується виключно тих документів, які засвідчувались або видавалися. У цьому випадку, якщо документ не засвідчувався і не видавався, але перебуває на зберіганні в справах нотаріуса (наприклад, заяви батьків про згоду на виїзд за кордон неповнолітніх дітей), то видача його дубліката неможлива. Крім того, видача дублікатів окремих документів, які посвідчуються нотаріусом, прямо заборонена законом (це, наприклад, стосується секретних заповітів).

ПЕРЕЛІК ДОКУМЕНТІВ
для видачі дублікатів нотаріальних документів:

  • Заява зацікавленої особи;
  • Паспортний документ та ідентифікаційний код заявника.

Якщо заявником є ​​юридична особа, то потрібно надати повний пакет установчих документів юридичної особи та ідентифікаційні документи представника.

Якщо заявниками є спадкоємці або виконавець заповіту, додатково потрібно подавати свідоцтво про смерть та документи, що підтверджують родинні стосунки.


Отримайте консультацію по Вашій справі
(093) 417-86-92

(050) 290-48-18

Де можна отримати дублікат нотаріальних документів?

За загальним правилом дублікат робить той, хто видавав документ. Це означає, що якщо Ви оформляли договір у нотаріуса Вікторії Леонідівна Ткаченко, то я Вам і буду видавати дублікат.

Куди звертатися якщо нотаріус вже припинив свою діяльність?
Все дуже просто. Коли нотаріус закривається або вмирає, всі його документи передаються до державного нотаріального архіву. Значить, дублікат можна отримати в архіві. В нотаріальному архіві є державні нотаріуси, які і видають дублікати документів, що знаходяться в архіві.

Кому видаються дублікати нотаріальних документів?

Законом гарантовано дотримання нотаріальної таємниці. Тому не кожен може отримати дублікат нотаріальних документів.

Дублікат можуть отримати виключно особи, для яких здійснювалася нотаріальна дія, або особи, за дорученням яких надавалися нотаріальні послуги.

Наприклад, це може бути покупець при здійсненні угоди купівлі-продажу майна, який отримав примірник договору. Якщо за отриманням дублікату цієї угоди звернеться продавець, який не отримував примірник договору (на практиці саме так найчастіше і буває, оскільки продавцю такий екземпляр просто ні до чого), то йому буде відмовлено в наданні дублікату.

У виняткових випадках дублікат нотаріального документа можуть отримати і інші особи. Це можуть бути спадкоємці, виконавці заповітів або інший нотаріус за запитом, який веде спадкову справу.

Особливе правило існує при видачі дублікатів заповіту і довіреностей.

Дублікат заповіту після смерті спадкодавця видається тільки за заявою осіб, зазначених у заповіті.

Дублікат довіреності можна видати тільки за заявою довірителя. Не дивлячись на те, що повірений вказується в довіреності, він при цьому не є особою, щодо якої здійснювалося нотаріальну дію. Тому, видача дубліката довіреності представнику не допускається.

З приводу отримання дублікату документа найкраще звернутися до нотаріуса і отримати первинну консультацію по вашій справі.

м. Київ, вул. Саксаганського 42, оф 27
метро «Площа Льва Толстого»
Понеділок - п'ятниця - з 9.00 до 18.00
Субота та неділя - за домовленістю
(093) 417-86-92
(050)-290-48-18