• Офіс: вул. Саксаганського, 42, оф. 27
  • Працюємо ПН - ПТ з 10 до 18, СБ - за домовленістю
  • Офіс: вул. Саксаганського, 42, оф. 27
  • Працюємо ПН - ПТ з 10 до 18, СБ - за домовленістю
  • Офіс: вул. Саксаганського, 42, оф. 27
  • Працюємо ПН - ПТ з 10 до 18, СБ - за домовленістю

Нотаріальні послуги

Попередня консультація завжди безкоштовно

Попередній аналіз документів завжди безкоштовно

знижки для пільгових категорій громадян та пенсіонерів

Договір купівлі продажу авто у нотаріуса

Найпоширенішим способом прихованої купівлі/продажу авто є оформлення генеральної довіреності, але мало хто замислюється над тим, що, користуючись автомобілем за дорученням, ви не є реальним власником

Посвідчення факту перебування фізичної особи в певному місці

Щодо встановлення факту перебування фізичної особи в певному місці, то така дія може відбуватись з метою підтвердження місця знаходження фізичної особи для надання йому юридичної сили і значення, а саме в таких випадках:

Нотаріальне посвідчення договорів відчуження (купівлі-продажу, дарування, міни) автомобіля (транспортного засобу)

Нотаріальне посвідчення договорів купівлі-продажу (дарування, міни) транспортних засобів, здійснюєтьсяза бажанням сторін згідно зі статтею 54 Закону України «Про нотаріат».

Накладення заборони щодо відчуження нерухомого майна (майнових прав на нерухоме майно), що підлягає державній реєстрації

Згідно змін до Закону України “Про нотаріат”(№ 614-VI), ст. 34, нотаріуси України можуть вчиняти нотаріальні дії накладання та зняття заборони щодо відчуження нерухомого майна (майнових прав на нерухоме майно) і транспортних засобів, що підлягають державній реєстрації.

Засвідчення справжності підпису на документах

Сутність цієї нотаріальної дії полягає в тому, що нотаріус підтверджує, що підпис зроблений конкретною особою. При цьому відповідальність за зміст документа повністю лежить на плечах самого заявника.

Засвідчення вірності копій (фотокопій) документів і виписок з них

Засвідчення копій документів і виписок є, мабуть, найбільш поширеною з нотаріальних дій. Це обумовлено множинністю випадків у житті, при яких просто необхідно нотаріально завірити копію з оригіналу документа.

Видача свідоцтва про право власності на частку в спільному майні подружжя в разі смерті

Отримання свідоцтва про право власності на частку в спільному майні є правом громадянина, але не є обов’язком. Це означає, що людина сама вирішує, чи буде вона реалізовувати це своє право, чи ні.

Посвідчення заповіту

Заповіт складається для того, щоб після смерті людини її майно було передано конкретним людям і в конкретних розмірах.

Посвідчення довіреності

Довіреність – це теж договір, тільки договір доручення. Вона потрібна в тих випадках, коли Ви не маєте можливості особисто вчинити потрібну Вам дію.

Вчинення протестів векселів

Вексель – це своєрідний спосіб оформлення кредиту, який продавець надає покупцю у вигляді відстрочки оплати за продані товари.

Вчинення морських протестів

Морський протест як нотаріальна послуга – це, мабуть, найбільш рідкісна серед нотаріальних дій в Україні. Це зумовлено специфікою даної нотаріальної послуги і місцем її здійснення. Розглянемо це явище більш детально на прикладі.

Вчинення виконавчих написів

Виконавчий напис, згідно п.4 ч.2 ст. 17 ЗУ «Про виконавче провадження», відноситься до виконавчих документів, що підлягають виконанню державною виконавчою службою.

Відчуження нерухомого майна

Отримати нерухоме майно у власність в Україні можна на підставі договорів про відчуження: купівлі-продажу, міни, дарування, довічного утримання.

Реєстрація нерухомості

Згідно закону нотаріуси отримали повноваження державних реєстраторів і можуть проводити реєстрацію майнових прав на нерухоме майно без обмежень.

Договір позики

Договір позики — це один з видів зобов’язань, спрямованих на передачу майна. Враховуючи, що договір — це взаємна угода сторін, тому в ньому містяться окремі положення,

Аграрна розписка

Головна перевага аграрної розписки — вона спрощує процес поставки аграріям в борг насіння і засобів захисту рослин від їх виробників та дистриб’юторів.

Нотаріус на виїзд в Києві

Звертайтеся, будь ласка, особисто або телефонуйте заздалегідь,
для узгодження зустрічі — це збереже Ваш час.

Попередній аналіз документів з допомогою Еmail

Можливий прийом у вихідні і святкові дні

Доступ до Єдиного державного реєстру юр. осіб та фіз. осіб