• Офіс: вул. Саксаганського, 42, оф. 27
 • Працюємо ПН - ПТ з 10 до 18, СБ - за домовленістю
 • Офіс: вул. Саксаганського, 42, оф. 27
 • Працюємо ПН - ПТ з 10 до 18, СБ - за домовленістю
 • Офіс: вул. Саксаганського, 42, оф. 27
 • Працюємо ПН - ПТ з 10 до 18, СБ - за домовленістю

Нотаріус на виїзд в Києві

Звертайтеся, будь ласка, особисто або телефонуйте заздалегідь,
для узгодження зустрічі — це збереже Ваш час.

Попередня консультація завжди безкоштовно

Попередній аналіз документів завжди безкоштовно

знижки для пільгових категорій громадян та пенсіонерів

Два простих кроки щоб замовити виїзд нотаріуса в Києві:
 1. Отримати БЕЗКОШТОВНУ консультацію та перелік документів
 2. Домовитися про час і місце зустрічі з нотаріусом

Ціни

У Законі України «Про нотаріат» у статті 31 вказується, що оплата додаткових послуг, що надаються приватними нотаріусами здійснюється за домовленістю сторін.

Знижки:

 • інвалідам
 • пенсіонерам
 • іншим пільговим категоріям громадян
 • а також при великому обсязі документів, що завіряються
Виклик нотаріуса до себе - це додаткові витрати - в чому ж зиск?

Вигода є і навіть не одна: економії часу у вирішенні проблем найкращим способом
Якщо нотаріус не потрібен людині з обмеженими можливостями або хворому, то виклик нотаріуса додому або в лікарню — це однозначно зручне рішення, ніж транспорт та супровід в нотаріальну контору.

Виїзний нотаріус значно економить час бізнесменам. Виїзд нотаріуса в офіс або банк у будь-який район Києва у зручний для вас час — це дуже зручно коли Ви зайняті роботою або потрібно терміново запевнити велику кількість документів. Виклик нотаріуса в офіс скорочує витрати часу при оформленні угод купівлі-продажу компаній чи оформленні інших прав власності.

Вчасно організоване рішення проблем і правильно оформлені документи можуть мати дуже вагомі або навіть життєво важливі наслідки, наприклад, людина хвора в той час, коли він повинен відстоювати свої інтереси в суді. Виклик нотаріуса в лікарню і вчасно видана довіреність юриста на представництво в суді допоможе зберегти людині своє здоров’я, майно або навіть весь свій бізнес.

Як виглядає весь процес виклику і роботи виїзного нотаріуса?

Я розповім як це робиться в моїй нотаріальній конторі.
Вам не обов’язково приїжджати до нас особисто — зателефонуйте мені і я відповім на всі Ваші запитання.

Ви отримаєте список необхідних документів, підготуєте їх і потім Ви можете надіслати їх копії (скани або фото) мені на перевірку поштою: t_tory@bigmir.net

Я аналізую ситуацію виходячи з Вашої інформації і ми разом плануємо дату, час і місце нашої зустрічі та її технічні подробиці — наявність доступу до мережі інтернет, шляхи проїзду, додаткові послуги, необхідність залучення додаткових фахівців, наприклад, перекладача – всі необхідні деталі.

Ви забезпечуєте наявність всіх необхідних документів і присутність всіх учасників зустрічі.

У разі виникнення будь-яких питань на будь-якому етапі Ви зв’язуєтеся зі мною і отримуєте всю необхідну інформацію та підтримку.

Я і всі співробітники моєї нотаріальної контори строго дотримуємося конфіденційність і несемо особисту відповідальність перед законом за збереження інформації.

Усі копії документів, у тому числі електронні, знищуються відразу після того, як стають непотрібними для виконання Вашого замовлення.

Виклик нотаріуса додому, в лікарні, в офіс - це цілком законно?

Викликати нотаріуса додому, в офіс, лікарню, місце знаходження юридичної особи, навіть у місця позбавлення волі, можна як державного, так і приватного але тільки в межах округу в якому він працює, за умови що в посвідчувального напису та в реєстрі для реєстрації нотаріальних дій буде зазначено місце вчинення нотаріальної дії.

Виїзд нотаріуса за замовленням клієнта законодавчо нормується трьома моментами:

У Законі України «Про нотаріат», ст. 41 йдеться про те, що нотаріальні дії можуть бути вчинені поза робочого місця нотаріуса.

 • Згідно ст. 13-1 того ж Закону нотаріус вправі здійснювати нотаріальну діяльність в межах свого нотаріального округу. Тобто Приватний нотаріус Київського міського нотаріального округу Вікторія Леонідівна Ткаченко — виїзний нотаріус в межах міста Києва.
 • відповідно До п. 1 глави 1 «Порядок вчинення нотаріальних дій нотаріусами України», нотаріус на виїзд в посвідчувального напису та в реєстрі для реєстрації нотаріальних дій повинен вказати місце вчинення нотаріальної дії із зазначенням адреси, а також причин, з яких нотаріальна дія була вчинена поза робочого місця нотаріуса.
Можна викликати нотаріуса додому або в офіс за власним бажанням не маючи таких причин як інвалідність, хвороба і т. д.?
Так, можна. Виїзд нотаріуса за Вашу адресу дозволяється ст. 41 ЗУ «ПРО нотаріат», згідно з якою «нотаріальні дії вчиняються в приміщенні … яке є робочим місцем приватного нотаріуса … В окремих випадках, коли громадянин не може з’явитися в зазначене приміщення, а також коли того вимагають особливості посвідчуваної угоди, нотаріальні дії можуть бути вчинені поза вказаними приміщеннями.
Тобто, Ви самі оцінюєте важливість причин, за якими Ви можете або не можете прибути до нотаріуса.
Виїзний нотаріус може оформляти будь-які документи?
Так, у тому числі права на спадщину, заповіт, купівлю-продаж нерухомості, вчиняти нотаріальні дії з участю юридичних осіб — весь комплекс роботи, включаючи всі необхідні запити, сплату зборів і закінчуючи реєстрацією в необхідних реєстрах.
Нотаріус на виїзді може повністю оформить угоду купівлі-продажу нерухомості?
Так, включаючи отримання запитів і внесення даних в реєстри.
Обов'язково потрібен доступ в інтернет при виклик нотаріуса додому або в лікарню?
Більшість нотаріусів самі поставлять питання про наявність інтернету. І хоча він потрібен не завжди, про
Більшість нотаріусів самі поставлять питання про наявність інтернету. І хоча він потрібен не завжди, про відсутність доступу до мережі в місці зустрічі краще нотаріуса попереджати заздалегідь, навіть якщо про це нічого не згадується у Вашій домовленості.

Я, наприклад, можу користуватися мобільним інтернетом через мобільний модем, який привожу з собою.

Що робити, якщо чоловік через хворобу не може сам підписати документ?

Відповідь міститься в Главі 9 «Порядок вчинення нотаріальних дій нотаріусами України».
Перед підписанням документа нотаріус зобов’язаний забезпечити ознайомлення зі змістом документа сторін (учасників). Якщо фізична особа внаслідок фізичної вади, хвороби або іншої причини (наприклад, неграмотність) не може власноручно підписати документ, то за його дорученням у його присутності та в присутності нотаріуса цей документ може підписати інша особа, вказана цією фізичною особою. Про причини, з яких фізична особа, яка звернулася за вчиненням нотаріальної дії, не може підписати документ, зазначається у тексті документа та в посвідчувального напису. Договір за людину, яка не може його підписати, не може підписувати особа, на користь або за участю якої його укладають.

Якщо фізична особа, яка звернулася за вчиненням нотаріальної дії, має проблеми із зором або з інших причин не має можливості самостійно прочитати документ, нотаріус вголос прочитує йому текст документа, про що на документі робиться відповідна відмітка. Якщо чоловік, який звернувся за вчиненням нотаріальної дії глухий, німий або глухонімий, але грамотний, він повинен сам прочитати документ і підписати його. Якщо така особа у зв’язку з хворобою або фізичною вадою не може підписати документ, то при вчиненні нотаріальної дії обов’язково повинна бути присутня інша особа (сурдоперекладач), яка володіє технікою спілкування з глухимм, німими чи глухонімими юдьми і може підтвердити своїм підписом, що зміст угоди, заяви чи іншого документа відповідає волевиявленню і дійсним намірам учасника нотаріальної дії. Підпис особи (сурдоперекладача) проставляється після тексту документа.

Підпис фізичної особи або її представника у разі необхідності свідка (їй) або перекладача на нотаріальному документі виконується власноручно. Використання факсимільного підпису не допускається.

Що робити якщо людина не володіє українською або російською мовами?
Відповідь міститься в Главі 9 «Порядок вчинення нотаріальних дій нотаріусами України».

Якщо особа, яка звернулася за вчиненням нотаріальної дії, не знає мови, якою ведеться нотаріальне діловодство, тексти оформ люваних документів повинні бути перекладені їй нотаріусом або перекладачем у письмовій або усній формі, про що зазначається в посвідчувального напису. Особа, що не володіє мовою, якою виготовлений документ, підписується тією мовою, якою володіє.

Договір купівлі продажу авто у нотаріуса

Найпоширенішим способом прихованої купівлі/продажу авто є оформлення генеральної довіреності, але мало хто замислюється над тим, що, користуючись автомобілем за дорученням, ви не є реальним власником

Посвідчення факту перебування фізичної особи в певному місці

Щодо встановлення факту перебування фізичної особи в певному місці, то така дія може відбуватись з метою підтвердження місця знаходження фізичної особи для надання йому юридичної сили і значення, а саме в таких випадках:

Нотаріальне посвідчення договорів відчуження (купівлі-продажу, дарування, міни) автомобіля (транспортного засобу)

Нотаріальне посвідчення договорів купівлі-продажу (дарування, міни) транспортних засобів, здійснюєтьсяза бажанням сторін згідно зі статтею 54 Закону України «Про нотаріат».

Накладення заборони щодо відчуження нерухомого майна (майнових прав на нерухоме майно), що підлягає державній реєстрації

Згідно змін до Закону України “Про нотаріат”(№ 614-VI), ст. 34, нотаріуси України можуть вчиняти нотаріальні дії накладання та зняття заборони щодо відчуження нерухомого майна (майнових прав на нерухоме майно) і транспортних засобів, що підлягають державній реєстрації.

Попередній аналіз документів з допомогою Еmail

Можливий прийом у вихідні і святкові дні

Доступ до Єдиного державного реєстру юр. осіб та фіз. осіб