• Офіс: вул. Саксаганського, 42, оф. 27
  • Працюємо ПН - ПТ з 10 до 18, СБ - за домовленістю
  • Офіс: вул. Саксаганського, 42, оф. 27
  • Працюємо ПН - ПТ з 10 до 18, СБ - за домовленістю
  • Офіс: вул. Саксаганського, 42, оф. 27
  • Працюємо ПН - ПТ з 10 до 18, СБ - за домовленістю

Передача заяви фізичних та юридичних осіб іншим фізичним та юридичним особам

Ця нотаріальна дія вчиняється для забезпечення доказів на випадок судового розгляду та необхідності юридичного підтвердження певних фактів або дій.

Попередня консультація завжди безкоштовно

Попередній аналіз документів завжди безкоштовно

знижки для пільгових категорій громадян та пенсіонерів

Ця нотаріальна дія вчиняється для забезпечення доказів на випадок судового розгляду та необхідності юридичного підтвердження певних фактів або дій. Передача заяви є серед загального переліку нотаріальних дій.

Найчастіше така нотаріальна дія учиняться в разі необхідності повідомлення співвласників про майбутній продаж частини загального нерухомого майна для реалізації ними права переважної купівлі.

Можливі також випадки передачі заяви довірителем своєму повіреному для скасування дії доручення або ж заяви орендодавця орендарю про припинення дії договору оренди нерухомості та звільнення об’єкта.

Також передача заяв може здійснюватися з метою збору засновників господарських товариств для проведення загальних зборів та визначення кола питань.

У даному контексті передача заяви нотаріусом практично виключає оспорювання певної події або дії на тій підставі, що зацікавленим особам не було відомо про наміри заявника.

Зазначені заяви приймаються нотаріусом для передачі громадянам, підприємствам, установам чи організація за умови, що у тексті заяви відсутня аморальна або протиправна інформація, а також відомості, що порочать честь і гідність людини.

Отже, для надання передачі заяви потрібні наступні документи:

  • Паспорт заявника
  • Ідентифікаційний код заявника

Договір купівлі продажу авто у нотаріуса

Найпоширенішим способом прихованої купівлі/продажу авто є оформлення генеральної довіреності, але мало хто замислюється над тим, що, користуючись автомобілем за дорученням, ви не є реальним власником

Посвідчення факту перебування фізичної особи в певному місці

Щодо встановлення факту перебування фізичної особи в певному місці, то така дія може відбуватись з метою підтвердження місця знаходження фізичної особи для надання йому юридичної сили і значення, а саме в таких випадках:

Нотаріальне посвідчення договорів відчуження (купівлі-продажу, дарування, міни) автомобіля (транспортного засобу)

Нотаріальне посвідчення договорів купівлі-продажу (дарування, міни) транспортних засобів, здійснюєтьсяза бажанням сторін згідно зі статтею 54 Закону України «Про нотаріат».

Накладення заборони щодо відчуження нерухомого майна (майнових прав на нерухоме майно), що підлягає державній реєстрації

Згідно змін до Закону України “Про нотаріат”(№ 614-VI), ст. 34, нотаріуси України можуть вчиняти нотаріальні дії накладання та зняття заборони щодо відчуження нерухомого майна (майнових прав на нерухоме майно) і транспортних засобів, що підлягають державній реєстрації.

Попередній аналіз документів з допомогою Еmail

Можливий прийом у вихідні і святкові дні

Доступ до Єдиного державного реєстру юр. осіб та фіз. осіб