• Офіс: вул. Саксаганського, 42, оф. 27
  • Працюємо ПН - ПТ з 10 до 18, СБ - за домовленістю
  • Офіс: вул. Саксаганського, 42, оф. 27
  • Працюємо ПН - ПТ з 10 до 18, СБ - за домовленістю
  • Офіс: вул. Саксаганського, 42, оф. 27
  • Працюємо ПН - ПТ з 10 до 18, СБ - за домовленістю

Вчинення виконавчих написів

Виконавчий напис, згідно п.4 ч.2 ст. 17 ЗУ «Про виконавче провадження», відноситься до виконавчих документів, що підлягають виконанню державною виконавчою службою.

Попередня консультація завжди безкоштовно

Попередній аналіз документів завжди безкоштовно

знижки для пільгових категорій громадян та пенсіонерів

В чому переваги виконавчого напису?
Виконавчий напис
, згідно п.4 ч.2 ст. 17 ЗУ «Про виконавче провадження», відноситься до виконавчих документів, що підлягають виконанню державною виконавчою службою.

Іншими словами, якщо у позичальника виникла заборгованість за кредитним договором, що забезпечений іпотекою, виконавчий напис дає банку можливість уникнути судової тяганини та стягнути заборгованість за допомогою продажу нерухомого майна позичальника, яке було передано в іпотеку.

Відповідно до ст. 88 Закону України «Про нотаріат» нотаріус вчиняє виконавчі написи, тільки в тому випадку, коли подані документи підтверджують безспірність заборгованості.

Які документи підтверджують безспірність заборгованості?

Правова позиція щодо визначення документів такими, які підтверджують безспірність заборгованості, сформована Вищим Господарським судом України:

  • ухвала ВССУ від 15.06.2011 року № 6-4882св11«Відповідно ст. 9 Закону України «Про  бухгалтерський облік та фінансову звітність» належними доказами, що підтверджують наявність або відсутність заборгованості, можуть бути виключно первинні документи, оформлені в порядку цієї статті, які встановлюють розмір заборгованості.»
  • постанова ВГСУ від 27.10.2011 року № 5015/1965/11«Безспірність заборгованості можуть підтверджувати виключно первинні бухгалтерські документи, оформлені у відповідності зі статтею 9 Закону «Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні», при вчиненні оспорюваного виконавчого напису».

Договір купівлі продажу авто у нотаріуса

Найпоширенішим способом прихованої купівлі/продажу авто є оформлення генеральної довіреності, але мало хто замислюється над тим, що, користуючись автомобілем за дорученням, ви не є реальним власником

Посвідчення факту перебування фізичної особи в певному місці

Щодо встановлення факту перебування фізичної особи в певному місці, то така дія може відбуватись з метою підтвердження місця знаходження фізичної особи для надання йому юридичної сили і значення, а саме в таких випадках:

Нотаріальне посвідчення договорів відчуження (купівлі-продажу, дарування, міни) автомобіля (транспортного засобу)

Нотаріальне посвідчення договорів купівлі-продажу (дарування, міни) транспортних засобів, здійснюєтьсяза бажанням сторін згідно зі статтею 54 Закону України «Про нотаріат».

Накладення заборони щодо відчуження нерухомого майна (майнових прав на нерухоме майно), що підлягає державній реєстрації

Згідно змін до Закону України “Про нотаріат”(№ 614-VI), ст. 34, нотаріуси України можуть вчиняти нотаріальні дії накладання та зняття заборони щодо відчуження нерухомого майна (майнових прав на нерухоме майно) і транспортних засобів, що підлягають державній реєстрації.

Попередній аналіз документів з допомогою Еmail

Можливий прийом у вихідні і святкові дні

Доступ до Єдиного державного реєстру юр. осіб та фіз. осіб