• Офіс: вул. Саксаганського, 42, оф. 27
 • Працюємо ПН - ПТ з 10 до 18, СБ - за домовленістю
 • Офіс: вул. Саксаганського, 42, оф. 27
 • Працюємо ПН - ПТ з 10 до 18, СБ - за домовленістю
 • Офіс: вул. Саксаганського, 42, оф. 27
 • Працюємо ПН - ПТ з 10 до 18, СБ - за домовленістю

Видача свідоцтва про придбання майна з прилюдних торгів (аукціонів), якщо прилюдні торги

Ви маєте право звернутися до будь-якого нотаріуса за місцем знаходження нерухомого майна для отримання свідоцтва про придбання майна з торгів.

Попередня консультація завжди безкоштовно

Попередній аналіз документів завжди безкоштовно

знижки для пільгових категорій громадян та пенсіонерів

Торги: які вони бувають?

 • Торги, що відбулися. Торги визнаються такими, що відбулися, якщо під час їх проведення на торгах перебував покупець на майно.
 • Торги, що не відбулися. Буває й так, що за результатами торгів бажаючих купувати не знаходиться. У такому випадку, торги визнаються такими, що не відбулися.

Одразу слід зазначити, що після обох видів торгів можна отримати свідоцтво про придбання майна. Різницю буде тільки в комплекті документів, необхідних для вчинення нотаріальної дії. 

До якого нотаріуса звернутися щоб отримати свідоцтво про придбання майна з публічних торгів (аукціонів)?

Ви маєте право звернутися до будь-якого нотаріуса за місцем знаходження нерухомого майна для отримання свідоцтва про придбання майна з торгів. І тільки у випадку, якщо заставлене майно є рухомим, можна звернутися до нотаріуса за місцем проведення аукціону.

ПЕРЕЛІК ДОКУМЕНТІВ
для видачі свідоцтва про придбання майна з прилюдних торгів (аукціонів), які НЕ відбулися:

 • Документи, що ідентифікують Власника.
 • Акт про проведення прилюдних торгів, в якому обов’язково буде вказано, що торги (аукціон) не відбулися.

Якщо прилюдні торги (аукціон) оголошено такими, що не відбулися, нотаріус видає відповідне свідоцтво про передачу майна стягувачеві в рахунок погашення боргу на підставі акта, в якому зазначено, що прилюдні торги (аукціон) не відбулися.

В акті про те, що прилюдні торги (аукціон) не відбулися, має бути зазначено:

 • ким, коли і де проводилися прилюдні торги (аукціон);
 • коротка характеристика майна;
 • прізвище, ім’я, по батькові (найменування юридичної особи), місце проживання/місцезнаходження кожного покупця;
 • дані про правовстановлюючі документи, що підтверджували право власності боржника на майно: назва правостановлюючого документа, ким виданий, посвідчений (для нотаріусів зазначаються прізвище, ім’я, по батькові, нотаріальний округ), дата видачі, посвідчення, номер за реєстром, орган реєстрації, дата та номер реєстрації;
 • підстави, з яких прилюдні торги (аукціон) не відбулися.

Примітка:

Пам’ятайте, що нотаріус для вчинення нотаріальної дії має право вимагати додаткові документи. Наведений вище список документів є орієнтовним.

З приводу кожного конкретного випадка найкраще звернутися до нотаріуса і отримати індивідуальну консультацію по вашій справі.

Договір купівлі продажу авто у нотаріуса

Найпоширенішим способом прихованої купівлі/продажу авто є оформлення генеральної довіреності, але мало хто замислюється над тим, що, користуючись автомобілем за дорученням, ви не є реальним власником

Посвідчення факту перебування фізичної особи в певному місці

Щодо встановлення факту перебування фізичної особи в певному місці, то така дія може відбуватись з метою підтвердження місця знаходження фізичної особи для надання йому юридичної сили і значення, а саме в таких випадках:

Нотаріальне посвідчення договорів відчуження (купівлі-продажу, дарування, міни) автомобіля (транспортного засобу)

Нотаріальне посвідчення договорів купівлі-продажу (дарування, міни) транспортних засобів, здійснюєтьсяза бажанням сторін згідно зі статтею 54 Закону України «Про нотаріат».

Накладення заборони щодо відчуження нерухомого майна (майнових прав на нерухоме майно), що підлягає державній реєстрації

Згідно змін до Закону України “Про нотаріат”(№ 614-VI), ст. 34, нотаріуси України можуть вчиняти нотаріальні дії накладання та зняття заборони щодо відчуження нерухомого майна (майнових прав на нерухоме майно) і транспортних засобів, що підлягають державній реєстрації.

Попередній аналіз документів з допомогою Еmail

Можливий прийом у вихідні і святкові дні

Доступ до Єдиного державного реєстру юр. осіб та фіз. осіб