• Офіс: вул. Саксаганського, 42, оф. 27
 • Працюємо ПН - ПТ з 10 до 18, СБ - за домовленістю
 • Офіс: вул. Саксаганського, 42, оф. 27
 • Працюємо ПН - ПТ з 10 до 18, СБ - за домовленістю
 • Офіс: вул. Саксаганського, 42, оф. 27
 • Працюємо ПН - ПТ з 10 до 18, СБ - за домовленістю

Видача свідоцтва про придбання майна з прилюдних торгів (аукціонів)

Ви маєте право звернутися до будь-якого нотаріуса за місцем знаходження нерухомого майна для отримання свідоцтва про придбання майна з торгів. 

Попередня консультація завжди безкоштовно

Попередній аналіз документів завжди безкоштовно

знижки для пільгових категорій громадян та пенсіонерів

Коли боржник не може виконати свої зобов’язання, кредитор може задовольнити свої вимоги за рахунок продажу заставного майна боржника. Для того, щоб можна було продати заставлене майно і повернути кредитору борг, проводять прилюдні торги (аукціони).

Наприклад, людина взяла кредит у банку для купівлі нерухомості. За умовами кредитування куплене майно покупець віддав в іпотеку банку. Що робить банк коли людина не виконує свої зобов’язання з повернення кредиту банку? Правильно – банк забирає майно. Але банку потрібні гроші, а не майно – потрібно реалізувати майно на торгах.

Свідоцтво про придбання майна з публічних торгів (аукціонів) можливо отримати у нотаріуса.
Як отримати свідоцтво про придбання майна з публічних торгів (аукціонів)? ·

 • По-перше, потрібно провести торги. Для цього існують спеціальні організації, які мають право проводити публічні торги. Торги потрібно обов’язково проводити з дотриманням всіх правил. Інакше, їх можна буде визнати недійсними.
 • По-друге, за результатами торгів з’являється покупець майна. Але враховуючи специфіку такої покупки, в даному випадку підтвердженням права власності для нього буде свідоцтво про придбання майна, видане нотаріусом. Тому після торгів, покупець повинен звернутися до нотаріуса і отримати таке свідоцтво.
 • Останнім етапом буде реєстрація права власності у Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно. Зараз не потрібно звертатися в БТІ, щоб стати власником. Тепер нотаріус самостійно в день видачі свідоцтва реєструє право власності на придбане майно.

До якого нотаріуса звернутися щоб отримати свідоцтво про придбання майна з публічних торгів (аукціонів)?

Ви маєте право звернутися до будь-якого нотаріуса за місцем знаходження нерухомого майна для отримання свідоцтва про придбання майна з торгів. І тільки у випадку, якщо заставлене майно є рухомим, можна звернутися до нотаріуса за місцем проведення аукціону.

ПЕРЕЛІК ДОКУМЕНТІВ
для видачі свідоцтва про придбання майна з прилюдних торгів (аукціонів), які відбулися:

 • Документи, що ідентифікують Власника (покупця).
 • Документи, що підтверджують проведення торгів (аукціону):
  • В разі придбання заарештованої нерухомості з публічних торгів – Акт державного виконавця про проведення прилюдних торгів, затверджений начальником відповідного відділу державної виконавчої служби;
  • В разі придбання закладеного майна на аукціоні – Акт про проведення аукціону та Список учасників аукціону;
  • В разі придбання нерухомого майна, яке було предметом іпотеки – Акт про реалізацію предмета іпотеки, затверджений начальником (заступником) органу державної виконавчої служби.
 • Додатково може знадобитися Протокол проведення прилюдних торгів.

Примітка:

Пам’ятайте, що нотаріус для вчинення нотаріальної дії має право вимагати додаткові документи. Наведений вище список документів є орієнтовним.

З приводу кожного конкретного випадка найкраще звернутися до нотаріуса і отримати індивідуальну консультацію по вашій справі.

Договір купівлі продажу авто у нотаріуса

Найпоширенішим способом прихованої купівлі/продажу авто є оформлення генеральної довіреності, але мало хто замислюється над тим, що, користуючись автомобілем за дорученням, ви не є реальним власником

Посвідчення факту перебування фізичної особи в певному місці

Щодо встановлення факту перебування фізичної особи в певному місці, то така дія може відбуватись з метою підтвердження місця знаходження фізичної особи для надання йому юридичної сили і значення, а саме в таких випадках:

Нотаріальне посвідчення договорів відчуження (купівлі-продажу, дарування, міни) автомобіля (транспортного засобу)

Нотаріальне посвідчення договорів купівлі-продажу (дарування, міни) транспортних засобів, здійснюєтьсяза бажанням сторін згідно зі статтею 54 Закону України «Про нотаріат».

Накладення заборони щодо відчуження нерухомого майна (майнових прав на нерухоме майно), що підлягає державній реєстрації

Згідно змін до Закону України “Про нотаріат”(№ 614-VI), ст. 34, нотаріуси України можуть вчиняти нотаріальні дії накладання та зняття заборони щодо відчуження нерухомого майна (майнових прав на нерухоме майно) і транспортних засобів, що підлягають державній реєстрації.

Попередній аналіз документів з допомогою Еmail

Можливий прийом у вихідні і святкові дні

Доступ до Єдиного державного реєстру юр. осіб та фіз. осіб