Працюємо ПН - ПТ з 10 до 18, СБ - за домовленістю
м. Ірпінь, вул. Університетська, буд. 2/1, секція 2, прим. 148
Працюємо за попереднім записом, в тому числі у вихідні дні. Світло є завжди
м. Ірпінь, вул. Університетська, буд. 2/1, секція 2, прим. 148
Працюємо ПН - ПТ з 10 до 18, СБ - за домовленістю
м. Ірпінь, вул. Університетська, буд. 2/1, секція 2, примі. 148
Працюємо ПН - ПТ з 10 до 18, СБ - за домовленістю

Нотаріус на виїзд

в Ірпіні та Бучанському районі

  1. Головна
  2. /
  3. Нотаріус на виїзд

Три простих кроки щоб замовити виїзд нотаріуса

  1. Отримати БЕЗКОШТОВНУ консультацію та перелік документів
  2. Забезпечити збір необхідних документів і присутність всіх учасників зустрічі.
  3. Домовитися про час і місце зустрічі з нотаріусом

Ціни

У Законі України «Про нотаріат» у статті 31 вказується, що оплата додаткових послуг, що надаються приватними нотаріусами здійснюється за домовленістю сторін.

Знижки

  • інвалідам
  • пенсіонерам
  • іншим пільговим категоріям громадян
  • а також при великому обсязі документів, що завіряються

Часті питання

Виклик нотаріуса до себе — в чому моя вигода?

Вигода є і не одна. Економя часу у вирішенні проблем найкращим способом. Якщо нотаріус потрібен людині з обмеженими можливостями або хворому, то виклик нотаріуса додому або в лікарню — це однозначно зручніше рішення, ніж транспорт та супровід хворого в нотаріальну контору.

Виїзний нотаріус значно економить час бізнесменам. Виїзд нотаріуса в офіс або банк у будь-який район Києва у зручний для вас час — це игідно коли Ви не маете часу або потрібно терміново завірити велику кількість документів. Виклик нотаріуса в офіс скорочує витрати часу при оформленні угод купівлі-продажу компаній чи оформленні інших прав власності.

Вчасно організоване рішення проблем і правильно оформлені документи можуть мати дуже вагомі або навіть життєво важливі наслідки, наприклад, людина хвора в той час, коли вона повинна відстоювати свої інтереси в суді. Виклик нотаріуса в лікарню і вчасно видана довіреність на представництво в суді допоможе зберегти людині своє здоров’я, майно або свій бізнес.

Як виглядає весь процес виклику і роботи виїзного нотаріуса?

Я розповім як це робиться в моїй нотаріальній конторі.
Вам не обов’язково приїжджати до нас особисто — зателефонуйте мені і я відповім на всі Ваші запитання.

Ви отримаєте список необхідних документів, підготуєте їх і потім Ви можете надіслати їх копії (скани або фото) мені на перевірку поштою: t_tory@bigmir.net

Я аналізую ситуацію виходячи з Вашої інформації і ми разом плануємо дату, час і місце нашої зустрічі та її технічні подробиці — наявність доступу до мережі інтернет, шляхи проїзду, додаткові послуги, необхідність залучення додаткових фахівців, наприклад, перекладача – всі необхідні деталі.

Ви забезпечуєте наявність всіх необхідних документів і присутність всіх учасників зустрічі.

У разі виникнення будь-яких питань на будь-якому етапі Ви зв’язуєтеся зі мною і отримуєте всю необхідну інформацію та підтримку.

Я і всі співробітники моєї нотаріальної контори строго дотримуємося конфіденційності і несемо особисту відповідальність перед законом за збереження інформації.

Усі копії документів, у тому числі електронні, знищуються відразу після того, як стають непотрібними для виконання Вашого замовлення.

Можна викликати нотаріуса додому або в офіс за власним бажанням не маючи таких причин як інвалідність, хвороба і т. д.?

Так, можна. Виїзд нотаріуса за Вашею адресою дозволяється ст. 41 ЗУ «Про нотаріат», згідно з якою «нотаріальні дії вчиняються в приміщенні … яке є робочим місцем приватного нотаріуса … В окремих випадках, коли громадянин не може з’явитися в зазначене приміщення, а також коли того вимагають особливості посвідчуваної угоди, нотаріальні дії можуть бути вчинені поза вказаними приміщеннями.»
Тобто, Ви самі оцінюєте важливість причин, за якими Ви можете або не можете прибути до нотаріуса.

Виїзний нотаріус може оформляти будь-які документи?

Так, у тому числі права на спадщину, заповіт, купівлю-продаж нерухомості, вчиняти нотаріальні дії з участю юридичних осіб — весь комплекс робіт, включаючи всі необхідні запити, сплату зборів і закінчуючи реєстрацією в необхідних реєстрах.

Нотаріус на виїзді може повністю оформить угоду купівлі-продажу нерухомості?

Так, включаючи отримання запитів і внесення даних в реєстри.

Що робити, якщо людина через хворобу не може сама підписати документ?

Відповідь міститься в Главі 9 «Порядок вчинення нотаріальних дій нотаріусами України».

Перед підписанням документа нотаріус зобов’язаний забезпечити ознайомлення зі змістом документа сторін (учасників). Якщо фізична особа внаслідок фізичної вади, хвороби або іншої причини (наприклад, неграмотність) не може власноручно підписати документ, то за його дорученням у його присутності та в присутності нотаріуса цей документ може підписати інша особа, вказана цією фізичною особою.

Про причини, з яких фізична особа, яка звернулася за вчиненням нотаріальної дії, не може підписати документ, зазначається у тексті документа та в посвідчувальному напису.

Договір за людину, яка не може його підписати, не може підписувати особа, на користь або за участю якої його укладають.

Якщо фізична особа, яка звернулася за вчиненням нотаріальної дії, має проблеми із зором або з інших причин не має можливості самостійно прочитати документ, нотаріус вголос прочитує йому текст документа, про що на документі робиться відповідна відмітка.

Якщо чоловік, який звернувся за вчиненням нотаріальної дії глухий, німий або глухонімий, але грамотний, він повинен сам прочитати документ і підписати його.

Якщо така особа у зв’язку з хворобою або фізичною вадою не може підписати документ, то при вчиненні нотаріальної дії обов’язково повинна бути присутня інша особа (сурдоперекладач), яка володіє технікою спілкування з глухимм, німими чи глухонімими людьми і може підтвердити своїм підписом, що зміст угоди, заяви чи іншого документа відповідає волевиявленню і дійсним намірам учасника нотаріальної дії.

Підпис особи (сурдоперекладача) проставляється після тексту документа.

Будь якы пыдписи на нотаріальному документі виконується власноручно.
Використання факсимільного підпису не допускається.

Що робити якщо людина не володіє українською або російською мовами?

Відповідь міститься в Главі 9 «Порядок вчинення нотаріальних дій нотаріусами України».

Якщо особа, яка звернулася за вчиненням нотаріальної дії, не знає мови, якою ведеться нотаріальне діловодство, тексти документів, які оформляються, повинні бути перекладені їй нотаріусом або перекладачем, у письмовій або усній формі, про що зазначається в посвідчувальному напису. Особа, що не володіє мовою, якою виготовлений документ, підписується тією мовою, якою володіє.